Hotel Novotel Łódź Centrum

Luksusowy hotel w praktycznie ścisłym centrum Łodzi. Mieści się na ulicy Piłsudskiego i pomimo sąsiedztwa konkurencji cieszy się ogromną popularnością i zbiera najpochlebniejsze opinie gosci. Lokalizacja jest niezwykle korzystna ponieważ w 10 minut można spacerem dojść na ulicę Piotrkowską, która zawsze tętni życiem. Kilka kroków dzieli Novotel od Galerii Łódzkiej czy Silver Screenu.

Załoga hotelu jest bardzo uprzejma i dobrze przygotowana do obsługi zagranicznych gości. Pokoje w Hotelu Novotel wyglądają zjawiskowo. Ogromne łóżko z wezgłowiem pozwala na nieopisany komfort snu, a w łazience (zwłaszcza pod prysznicem) słychać to, co aktualnie jest oglądane w telewizji. Pokoje wyposażone są w zaopatrzone lodówki. Śniadanie serwowane do pokoju jest obfite i różnorodne a przede wszystkim smaczne i elegancko podane.

Koszty noclegu jak najbardziej przystępne, zwłaszcza że korzystając z portalu rezerwacyjnego można zaplanować pobyt po naprawdę okazyjnej cenie, na poziomie konkurencji o dużo niższym standardzie.