Parking przy lotnisku w Katowicach to świetne rozwiązanie przed wylotem na wakacje!

Ludzie, którzy udają się na wakacje samolotem, często stają przed dylematem – jechać własnym lub wypożyczonym samolotem czy wybrać pociągi, busy lub autokary? Często decydują się na tą drugą, znacznie mniej komfortową opcję, ponieważ wciąż panuje mylne przekonanie, że parkingi strzeżone są bardzo drogie. Zdradzamy największe zalety, jakie ma parking przy lotnisku w Katowicach!

Spokój przez cały okres trwania wakacji

Nie ma nic gorszego na wakacjach niż służbowe telefony, obawy czy mieszkanie lub dom stoi niezalany i nieobrabowany oraz czy z samochodem jest wszystko w porządku. Z natrętnym szefem nic nie można zrobić, domu może popilnować ktoś z rodziny lub przyjaciół, a samochód?

Wtedy najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z płatnych parkingów, które znajdują się wokół portów lotniczych. Gwarantują one bezpieczeństwo, są strzeżone (24 godziny na dobę, z monitoringiem i ubezpieczeniem) i często oferują atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Koszty pozostawienia samochodu na takim parkingu zaczynają się od około 30 zł za jeden dzień. Przeważnie za każdą następną dobę doliczane są opłaty w wysokości kilku złotych. Błędnym przekonaniem jest, więc że są one niepewne i drogie.

Dzięki takiemu rozwiązaniu podczas upragnionych wakacji nie musisz się martwić, czy Twój samochód jest bezpieczny i będziesz mógł spokojnie się zrelaksować i spędzić czas z rodziną.

Parking przy lotnisku w Katowicach – wybierz komfort podróży!

Podróżując z rodziną bardzo ważne jest bezpieczeństwo i komfort oraz to, aby droga nie trwała zbyt długo i nie była przerywana przez opóźnienia. Poza tym, podróż własnym środkiem transportu jest dużo bardziej komfortowa niż pociągami, autokarami i busami. Sprawdza się to szczególnie w przypadku podróży z małymi dziećmi, osób starszych i z problemami zdrowotnymi, kilkuosobowej rodziny oraz dużej ilości bagaży. Parking przy lotnisku w Katowicach będzie najlepszym rozwiązaniem!

Przy wyborze parkingu warto zwrócić uwagę na odległość, w jakiej znajduje się od portu lotniczego i zdecydować się na taki, który znajduje się nie dalej niż 100-200 metrów. Taka bliskość zagwarantuje jeszcze większy komfort i pozwoli zaoszczędzić czas, którego i tak zwykle brakuje przed wylotem.

Następnym razem skorzystaj z parkingu przy lotnisku

Wybierając strzeżony parking przy lotnisku w Katowicach, komfortowo zajedziesz i wrócić z rodziną z lotniska, za niewielkie pieniądze twój samochód będzie całkowicie bezpieczny, a Ty będziesz mógł w spokoju relaksować się z najbliższymi na wakacjach.