Żegnaj pandemio, witaj turysto. Gdzie wynająć apartamenty w Krakowie?

Długie, wakacyjne wojaże za granicą czy krótkie, weekendowe wypady? Niezależnie od preferencji, każdy amator podróży nie może się doczekać momentu, w którym będzie mógł spakować walizkę i wyruszyć w nieznane.

W czasie pandemii ruch turystyczny zamarł – według ONZ nie odbyło się blisko 80% planowanych podróży, zresztą, trudno się dziwić. Zamknięte granice i ogólnokrajowy lockdown sprawiły, że właściciele hoteli czy apartamentów na wynajem nieprędko ponownie otworzyli swoje drzwi. Przez niedostępne lokalne zabytki czy chociażby parki, odkrywanie nawet własnego miasta stało się praktycznie niemożliwe.

Turystyka wraca do życia 

Szczęśliwie branża turystyczna stopniowo się odradza. Wraz ze stopniowym odmrażaniem gospodarki wracają podróżni. Otwierające się restauracje i miejskie atrakcje tylko zachęcają do wyjścia z domu, a najtrudniejszymi pytaniami znów są “gdzie pojedziemy?” i “hotel czy apartament?

Apartamenty w Krakowie

Z tym ostatnim chętnie Państwu pomożemy. Wygoda pobytu w hotelu jest nieoceniona lecz czy poczucie się jak prawdziwy mieszkaniec, choć na chwilę, nie jest doświadczeniem wartym zdobycia? I kto mówi, że wymaga rezygnacji z komfortu, wręcz przeciwnie! Wynajem apartamentu w wysokim standardzie, usytuowanego w centrum miasta to idealne rozwiązanie, pozwalające poznać odwiedzane miejsce “od podszewki”, jednocześnie ciesząc się prywatnością i przytulną atmosferą.

Gdzie szukać?

Najlepiej u nas. Herbewo International S.A (zob. https://www.herbewo.krakow.pl/do-wynajecia-apartamenty/) to firma od wielu lat zajmująca się wynajmem lokali w Krakowie. Naszym priorytetem jest komfort i spełnienie wymagań każdego klienta. 

Oferowane przez nas apartamenty na wynajem charakteryzują się nowoczesnym wystrojem oraz pełnym wyposażeniem.

Jakie są inne zalety naszych mieszkań?

 

  • Lokalizacja  

zarówno ulica Kremerowska jak i Basztowa znajdują się w samym centrum Krakowa, więc od najbliższego węzła komunikacyjnego, restauracji czy sklepu dzieli Państwa tylko krótki spacer. Dzięki temu wynajmowane lokale stają się świetna bazą wypadową do wszelakich wycieczek po krakowskich zabytkach.

 

  • Metraż 

 

Niezależnie, czy szukają Państwo mieszkania dla jednej osoby czy całej rodziny, oferowany przez nas wachlarz możliwości pozwala na dobranie takiego, który spełni Państwa potrzeby. Kawalerka 30 m2 czy może apartament posiadający 160m2 powierzchni? Wybór należy do Państwa

  • Wystrój 

Jak już zostało wspomniane, wszystkie apartamenty w naszej ofercie są umeblowane i wyposażone. Dominują minimalizm i prostota, dzięki którym wnętrza są ponadczasowe a przy tym funkcjonalne, Jasno wydzielone strefy relaksu i pracy pozwalają na sprawne zagospodarowanie przestrzeni oraz zadomowienie się nowego właściciela.

  • Dodatkowe udogodnienia  

Oba budynki posiadają parkingi, zarówno samochodowe jak i rowerowe. Klimatyzacja, winda czy ochrona również zawierają się w standardzie wynajmowanych przez nas krakowskich apartamentów. 

Jeśli marzą się Państwu spacery Krakowskimi uliczkami i do realizacji tych marzeń brakuje tylko odpowiedniego miejsca na nocleg, to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odrestaurowana kamienica naprzeciwko Plant, a może nowoczesny budynek w okolicach Karmelickiej? Poszukując apartamentu na wynajem w Krakowie, nie mogli trafić Państwo lepiej.