Zwiedzamy okolice Krosna i nie tylko

Podkarpacie to piękny rejon Polski, do którego warto się udać w momencie, jeśli jeszcze nigdy tutaj nie byliśmy. Na tym obszarze ciężko jednak ograniczać się do jednej miejscowości, gdyż wiele atrakcji jest rozsianych wokół Krosna, a nawet jeszcze głębiej w same Bieszczady. Najlepszym rozwiązaniem jest więc wybranie jednego hotelu grand resort, który będzie stanowił dla nas dobrą bazę wypadową do wszystkich interesujących miejsc, jakie będziemy chcieli zobaczyć. A lista tych miejsc może być naprawdę długa.

 

Komfortowy nocleg w Dębicy

 

W Dębicy znajdziemy hotel Grand Chotowa, który jest wspaniałym, bardzo estetycznie wykończonym ośrodkiem w malowniczym otoczeniu przyrody. Obiekt jest położony przy plaży, a więc dodatkowo można tutaj skorzystać z możliwości uprawiania różnych sportów wodnych. Kolejną atrakcję stanowią wspaniałe lasy otaczając obiekt, które oferują wiele tras spacerowych oraz rowerowych po okolicy. W końcu, to hotel w profesjonalnym zapleczem SPA, gdzie można się zdecydować na wiele ciekawych zabiegów, które w odpowiedni sposób pozwolą zatroszczyć się o nasze piękno. Sam obiekt jest więc z pewnością wart uwagi, ale czy sprawdzi się jako miejsce noclegu dla osób, które pragną poznać jak najwięcej atrakcji w rejonie podkarpackim?

 

Lista obowiązkowych miejsc do odwiedzenia

 

Hotel ten jak najbardziej możemy wybrać nastawiając się na wycieczkę krajoznawczą. Z Dębicy mamy bardzo niedaleko do Krosna, a to spore miasteczko, w którym znajdziemy szereg atrakcji. Jadąc dalej możemy skierować się do takich miejscowości uzdrowiskowych jak Iwonicz Zdrój czy Rymanów Zdrój. Podążając do Sanoka, możemy tutaj zwiedzić największy skansen w Polsce, a także zawitać na kameralny i bardzo przytulny, sanocki rynek. Chcąc wybrać się w dalszą trasę, możemy też podziwiać Zalew nad Soliną. Atrakcji tutaj nie brakuje, jeśli więc chcemy zobaczyć jak najwięcej miasteczek i atrakcji, a może nawet obrać jakiś górski szlak- powinniśmy przyjechać tutaj na co najmniej kilka dni.